Vyhledávání Pobočky 0 AAA AUTO Prihlásiť sa
Garáž

Parkujte autá do Garáže, kde ich medzi sebou môžete porovnávať, alebo si vytvorte auto snov a my Vám ho nájdeme. Viac informácií

WhatsApp
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Momentálně je online 60 odborníků
Momentálne je online 0 odborníkov. Volajte denne 8:00 - 21:00 Zavolajte mi
ONLINE PREDAJ
Zavřít

Kúpte svoj nový voz
rýchlo a jednoducho
ONLINE


 • Doprava zdarma
  Voz Vám doručíme až domov
 • 14 dní na vrátenie vozidla
  Pohodlne a bezpečne, jasný pôvod i histórie vozidla
Ponuka vozidiel
 • Akontácia od 0%
 • Doba splácania až 96 mesiacov
 • Financovanie áut bez obmedzenia rokom výroby

Prečo zvoliť financovanie u nás?

Snadno, rychle, výhodněOdchádzate s plne poisteným autom
Financujeme všechny vozy bez omezení roku výroby Financovanie áut bez obmedzenia rokom výroby
Akontace od 0% Akontácia od 0 %
Doba splácení až 96 měsícůDoba splácania až 96 mesiacov
Splátky přizpůsobíme vašemu rozpočtu Splátky prispôsobíme vášmu rozpočtu
Ihned se stáváte majitelem autaIhneď sa stávate majiteľom auta

S nami dosiahnete na lepšie vozidlo

Dajte nám zopár údajov a my sa vám ozveme s ponukou.

# #

Pošlite nám vašu predstavu o financovaní

Koľko si chcete požičať?

2 000 € 40 000 €


Ako dlho chcete splácať?

12 mesiacov 96 mesiacov
Mesačná splátka od

2 625

Reprezentatívny príklad
Súhlasím, aby ma spoločnosť AURES Holdings a.s., so sídlom Dopravákov 874/15, 184 00 Praha 8 prostredníctvom môjho e-mailu a tel. čísla informovala o všetkých novinkách, akciách a ponukách súvisiacich s predajom a výkupom vozidiel. Svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať tu. Viac informácií o spracovaní osobných údajov tu.
AURES Holdings a.s., so sídlom Dopravákov 874/15, Čimice, 184 00 Praha 8 bude uchovávať a spracovávať vaše osobné údaje v súlade so zásadami ochrany a spracovania osobných údajov.

Financovanie s AAA AUTO

AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. je samostatný finančný agent vykonávajúci finančné sprostredkovanie v sektore poistenia alebo zaistenia a sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov zapísaný v registri pod číslom 203771 vedený Národnou bankou Slovenska.

AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. má uzatvorené nevýhradné písomné zmluvy s týmito finančnými inštitúciami: VÚB Leasing, a.s., Home Credit Slovakia, a.s., COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Fortegra Europe Insurance Company Limited, Wüstenrot poisťovňa, a.s., KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group, Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu a. s., Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, ESSOX FINANCE, s.r.o., UniCredit Leasing Slovakia, a.s., sAutoleasing SK – s.r.o.

Spolupracujú s nami

Cofidis
Essox finance
Fortegra
Generali
HOMECREDIT
KOOP
VÚB banka
Wustenrot
Ahoj
Mám záujem o financovanie

Ako financovanie áut funguje?

 • Vyberte si auto

  Vyberte si online priamo na internete alebo príďte k nám na akúkoľvek zo 12 pobočiek po celom Slovensku
 • Povedzte nám vaše požiadavky

  Spoločne s našim finančným poradcom prekonzultujeme všetky vaše požiadavky. Napríklad dĺžku splácania úveru, výšku prvej splátky a podobne.
 • Navrhneme vám kalkuláciu na mieru

  Poradca vám potom navrhne úverovú kalkuláciu „na mieru“, presne podľa vašich potrieb. Ak budete chcieť, poradca môže priamo odoslať zmluvu ku schváleniu do banky, čo zväčša trvá 30 až 60 minút.
 • Podpísanie zmluvy

  Po súhlasnom stanovisku banky môžete rovno podpísať všetky zmluvy potrebné k predaju auta.
 • Výhodné poistenie na jednom mieste

  Poradca vám ešte odporučí vhodné povinné zmluvné i havarijné poistenie. I tieto zmluvy môžete uzatvoriť ihneď na mieste.
 • Odovzdanie vozidla

  S podpísanými zmluvami vás poradca odprevadí k predajcovi, ktorý vám fyzicky odovzdá vaše auto. Odchádzate s plne poisteným autom. Prvá splátka úveru vás čaká až budúci mesiac.
 • Popredajné finančné služby

  Ak kedykoľvek v priebehu splácania úveru zistíte, že automobil alebo dĺžka úveru už nespĺňajú vaše aktuálne požiadavky, môžete znova navštíviť našich finančných poradcov. Tí vám zdarma poradia a ponúknu najlepšie možnosti riešenia.
60 min
Žiadosti o úver vybavíme
do 60 minút.
Úver schválený!

Máte otázku? Naváhajte nám zavolať, radi vám všetko vysvetlíme!
Volejte 0800 100 100

Zavolajte mi

Čo by vás mohlo zaujímať

 • #

  Výhodné poistenie

  Dojednajte si u nás i výhodné poistenie a odíďte hneď i s platnou zelenou kartou.

 • #

  Doklady ke koupi vozu

  Doklady potrebné ku kúpe vozidla na financovanie.

 • #

  Naši partneri

  Dokážeme ponúknuť výhodnejšie podmienky ako vaša banka.

 • #

  Vybrať vozidlo na financovanie

  Najširšia ponuka až 4000 vozidiel na financovanie na Slovensku.

Podmienky spotrebiteľského úveru sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnych vstupných údajov, zákazníkom využitých marketingových akcií a individuálnych podmienok financovania poskytnutého zákazníkovi ním vybraným obchodným partnerom. V závislosti od výberu zákazníka môže ísť o úverový produkt, v ktorom je posledná splátka úveru navýšená do 35% z ceny vozidla. Spoločnosti AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. a AUTO DISKONT s.r.o. vykonávajú finančné sprostredkovanie pre viacerých obchodných partnerov.

Akciová cena na úver platí v prípade financovania kúpy vozidla prostredníctvom spoločnosti AUTO DISKONT s.r.o. a vybraných produktov financovania s minimálnou akontáciou 10% a dobou splácania 60-96 mesiacov. AUTO DISKONT s.r.o., IČO: 35 899 620, so sídlom Šenkvická cesta 14/F, Pezinok je samostatný finančný agent vykonávajúci finančné sprostredkovanie v sektore poistenia alebo zaistenia a sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov zapísaný v registri pod číslom 171398 vedený Národnou bankou Slovenska. AUTO DISKONT s.r.o. má uzatvorené nevýhradné písomné zmluvy s týmito finančnými inštitúciami: VÚB Leasing, a.s., Home Credit Slovakia, a.s., Acasta European Insurance Company Limited, KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., Vienna Insurance Group, Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu a. s., BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky. Spoločnosť AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s. v rámci tejto akcie vystupuje výlučne ako predajca motorového vozidla, doplnkov a služieb.