Zavřít Zrušit
Vyhledávání Pobočky 0 AAA AUTO
Garáž Vstoupit do Garáže
Parkujte auta do Garáže, kde je mezi sebou můžete porovnávat, nebo si vytvořte auto snů a my Vám ho najdeme.
Upozornění se načítají.
  WhatsApp
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #

  AAA AUTO 0800 100 100

  Momentálně je online 60 odborníků
  Momentálně je online
  60 odborníků
  Volejte denně 8:00 - 21:00 Zavolejte mi
  ONLINE PREDAJ
  Zavřít

  Kúpte svoj nový voz
  rýchlo a jednoducho
  ONLINE


  • Doprava zdarma
   Voz Vám doručíme až domov
  • 14 dní na vrátenie vozidla
   Pohodlne a bezpečne, jasný pôvod i histórie vozidla
  Ponuka vozidiel

  Kontrola stavu
  najazdených kilometrov

  V AAA AUTO vyvíjame maximálne úsilie pre odhalenie
  skutočného nájazdu kilometrov u každého vozidla, ktoré vykupujeme.

  Prejsť na ponuku vozidiel
  Kontrola stavu najazdených kilometrov Hero Header

  Ako postupujeme pri overovaní?

  • VIN VIN
   Kontrola VIN, „rodného čísla“ vozu, tj. súladu s výrobnou dokumentáciou.
  • Odcudzenie Odcudzenie
   Overenie, či vozidlo nie je evidované ako odcudzené na území ČR a SR.
  • Rok výroby Rok výroby
   Overenie roku výroby, účinná obrana proti tzv. omladzovaniu vozidiel za účelom zvýšenia ceny.
  • Leasing Leasing
   Overenie, či vozidlo nie je na leasing a nemôže teda byť leasingovou spoločnosťou zabavené
  • Exekúcia Exekúcia
   Preverenie, či na majiteľa vozidla nebola uvalená exekúcia.
  • DPH DPH
   Preverenie, či sa na vozidlo nevzťahuje nezaplatená DPH.

  Kontrola stavu najezdených kilometrov

  12 000 ojazdených vozidiel z dovozu so stočenými kilometrami. To je podľa odborníkov drvivá väčšina z celkového počtu dovezených ojazdených áut. Žiaľ, tieto podvodné autá sú legalizované i s nevedomou pomocou STK, na čo upozorňujú spotrebiteľské organizácie. Podvodník stočí vozidlo v Nemecku, slovenská STK už potom pri dovoznej kontrole zaznamená iba podvodný stav odometra. A tento údaj je považovaný za prvý dostupný údaj o najazdených kilometroch v Slovenskej republike. Bežná kontrola histórie vozidla v databázach s tuzemskými údajmi teda nič neodhalí. Novo registrovaných alebo preregistrovaných áut s pretočeným odometrom je u nás ročne približne 200 tisíc. Každý, kto si kúpi ojazdené auto z dovozu, je tak vystavený riziku.

  V AAA AUTO vyvíjame maximálne úsilie pre odhalenie skutočného stavu najazdených kilometrov každého vozidla. Pokiaľ sme schopní na základe dôkladnej prehliadky, s využitím všetkých informačných zdrojov, overiť stav odometra vrátane overenia pravosti servisnej knižky, poskytujeme na auto doživotnú právnu garanciu vrátenia peňazí. V systéme preverenia Autogaranciou Carlife majú tieto vozidlá 5 hviezdičiek.

  Existujú i vozidlá, u ktorých nie je v databázach najazdených kilometrov dostatok údajov na to, aby sme mohli s určitosťou povedať, že stav odometra zodpovedá skutočnému počtu najazdených kilometrov. O skutočnosti, že sme nemohli zistiť, či došlo k neoprávnenej manipulácii s počítadlom najazdených kilometrov alebo nie, Vás informujeme v odovzdávacom protokole.

  Potom sú tu autá, ktoré majú odometer na základe našich analýz buď upravený, vymenený, alebo poškodený. Takéto vozidlá vykupujeme väčšinou len protiúčtom , ako službu našim zákazníkom. Ich cena zodpovedá predpokladanému stavu najazdených kilometrov. Garanciu stavu odometra u nich neposkytujeme a takisto nie je možné neskôr požadovať vrátenie peňazí z dôvodu zistenia rozporu stavu odometra so skutočnosťou. O nesúlade odometra s realitou zároveň informujeme v preberacom protokole.

  Prečo je pre vás dôležité osvedčenie o stave najazdených kilometrov?

  Obzvlášť nebezpečné je kúpiť si auto, ktorého majiteľ sa ocitol v exekúcii. Také auto môže byť kedykoľvek zabavené. Preto preverujeme majiteľa vozidla v exekučnom registri. Problémy môžu nastať aj s dovezenými ojazdenými autami, za ktoré nebola po predaji v SR správne zaplatená DPH. U vozidiel zakúpených v AAA AUTO tento problém nenastane vďaka prevereniu. Stav odometra a rok výroby sú dva údaje, ktoré predovšetkým určujú cenu vozidla a zároveň sú najčastejšie upravované v prospech predávajúceho. Nová cena stočeného auta môže byť až o 1 100 EUR vyššia.

  Pri nákupe ojazdeného vozidla nechoďte iba po najnižšej cene. Na trhu je veľa áut s nejasným pôvodom a bez servisných záznamov. Väčšina z nich sa predáva pochybne na ulici cez inzerát. Riziká sú obrovské. Nakupujte tam, kde ste schopní preveriť históriu vozidla vrátane skutočného stavu najazdených kilometrov.